Цитата:
Сообщение от mango
Та хіба ж я знав ? Воно ж само до роту заскочило...
|
А Ви ухилятися, ухилятися, але в останній момент вправності відбитися не вистачило ...
Цитата:
Сообщение от Cu Dhub
Не турбуйся, менi лише напрямок побачити, таке гiвно звiдусiль полiзе, що гай не шуми.
|
Самокритика - це добре.
Якщо так судити, тоді всі форумчани просто породження пекла виходять.
Хлопці, досить розмовляти, щас карток навтикают.