Часовой форум Watch.ru - Показать сообщение отдельно - PAM 321 - хождение за три моря
Показать сообщение отдельно
  #32  
Старый 25.08.2011, 00:15
Аватар для ВованВованыч
ВованВованыч ВованВованыч вне форума  
Форумчанин
 
Регистрация: 16.06.2009
Адрес: Google Earth
Сообщений: 3,962
Сказал(а) спасибо: 7,590
Поблагодарили 20,855 раз(а) в 5,359 сообщениях
Цитата:
Сообщение от mango Посмотреть сообщение
Та хіба ж я знав ? Воно ж само до роту заскочило...
А Ви ухилятися, ухилятися, але в останній момент вправності відбитися не вистачило ...
Цитата:
Сообщение от Cu Dhub Посмотреть сообщение
Не турбуйся, менi лише напрямок побачити, таке гiвно звiдусiль полiзе, що гай не шуми.
Самокритика - це добре.
Якщо так судити, тоді всі форумчани просто породження пекла виходять.
Хлопці, досить розмовляти, щас карток навтикают.
Ответить с цитированием