Часовой форум Watch.ru - Показать сообщение отдельно - Заказ через Klockia.se для Украины
Показать сообщение отдельно
  #23  
Старый 29.11.2013, 13:49
Аватар для DrS
DrS DrS вне форума  
Форумчанин
 
Регистрация: 08.03.2010
Адрес: www
Сообщений: 1,640
Сказал(а) спасибо: 82
Поблагодарили 890 раз(а) в 521 сообщениях
Цитата:
Сообщение от chelovek_ Посмотреть сообщение
Ясно. Ну я без перевода, но ТС, думаю, поймет. Умови ввезення (пересилання) громадянами товарів на митну територію України визначені статтею 374 Митного кодексу України від 13.03.2012, а саме (сьома частина):
7. Товари (крім підакцизних), що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових або міжнародних експрес-відправленнях, у несупроводжуваному багажі, сумарна фактурна вартість яких перевищує еквівалент 300 євро, але не перевищує еквівалент 10000 євро, або переміщуються (пересилаються) без дотримання умов, передбачених частиною п’ятою цієї статті, підлягають письмовому декларуванню в порядку, встановленому для громадян, та оподатковуються ввізним митом за ставкою 10 відсотків та податком на додану вартість за ставкою, встановленою Податковим кодексом України. Базою оподаткування для таких товарів є частина їх сумарної фактурної вартості, що перевищує еквівалент 300 євро.
Действительно, я ошибся, 10 пошлина и 20 ндс. Всего 32% общих налогов.
Ответить с цитированием